Služby

ikona-tlapka

Kompletní servis

Opouští-li Vás zvířecí kamarád, pomůžeme vám se vším potřebným pro jeho důstojný odchod. Zavolejte na naši NONSTOP linku 48 10 12 200 a my vám pomůžeme projít tímto smutným obdobím. Dohodneme s vámi vyzvednutí zvířátka u vás doma či u veterinárního lékaře, podrobnosti pohřbu či kremace a pomůžeme vám i s formálními záležitostmi.


NONSTOP SLUŽBA

Volejte nám kdykoliv na naši NONSTOP linku 48 10 12 200. Po telefonické domluvě od vás zvířátko převezmeme i o víkendu nebo ve svátek, přímo u nás na hřbitově nebo v krematoriu, případně ho vyzvedneme u vás doma či u vašeho veterinárního lékaře.


Obřadní přívěsek – záruka nezaměnitelnosti

V okamžiku převzetí označíme vaše zvířátko přívěskem s unikátním kódem, který jej bude provázet od našeho převzetí, až po samotný pohřeb. Stejný kód je použit na všech dokumentech, i speciálním vaku ve kterém je zvířátko uloženo do termínu pohřbu. Máte tak 100% jistotu, že nemůže dojít k záměně vašeho zvířátka. Dodržujeme etický kodex Sdružení pohřebnictví a National Associattion of Funeral Directors.


Pod jednou střechou

Naše krematorium a hřbitov vám poskytne všechny své služby pod jednou střechou. Vše zařídíme na jednom místě, podrobnosti obřadu, uložení zvířátka v chladícím boxu, provedení kremace či pohřbu psů, koček nebo dalších zvířátek. Vyberete si u nás urničku či jiný památeční předmět, zajistíme pohřeb do země nebo vsyp popela na vsypové loučce.


Obřadní síň krematoria nebo rozloučení na hřbitově

Budete-li se chtít se svým zvířátkem rozloučit, můžete využít obřadní síň u nás v krematoriu. Obřad připravíme dle vašeho přání, včetně hudby, květinové výzdoby, pamlsků na poslední cestu či foto a video záznamu obřadu. Nebojte se nám sdělit svá přání.


Výběr urničky a památečního skla

Urničku, památeční sklo, šperky na popel nebo jiný památeční předmět si můžete vybrat přímo u nás v naší galerii nebo na internetových stránkách www.memoryurny.cz. Po dokončení kremace vám do 1 hodiny připravíme vybranou urničku. Nebudete-li chtít čekat na dokončení kremace, zavezeme vám ji v dohodnutý termín na vybrané místo.


Uspání mazlíčka

Přejete-li si uspání vašeho zvířátka v klidu domova, bez zbytečného stresu, může přijet váš veterinář k vám domů. Dnes již většina veterinářů tuto službu nabízí. Zvířátko k uložení do termínu kremace můžeme převzít od vašeho veterinárního lékaře i bez vaší účasti, nebo si ho bezprostředně po uspání převezmeme sami. Veškeré náležitosti pak můžeme vyřešit telefonicky či emailem.


Uložení zvířátka v chladícím zařízení

Až do termínu pohřbu či kremace, bude vaše zvířátko uloženo ve speciálním obalu v chladícím zařízení našeho hřbitova nebo krematoria.


Samostatná kremace zvířátka

Kremační pec, kterou používáme, je vybavena nejmodernějšími technologiemi, zaručujícími dokonalé zpopelnění a umožnuje kremaci zvířátka do váhy 90 kg. Váš mazlíček, označený kremačním přívěskem s unikátním kódem, je v kremační peci sám. Garantujeme tak, že dostanete pouze popel svého zvířátka. Po kremaci, je popel vychlazen, upraven v kremulátoru a následně vsypán do vámi vybrané urničky. Malá část popela může být na vaše přání použita k výrobě Památečního skla dle výběru.


Individuální termín kremace či pohřbu

Nebude-li vám vyhovovat nabídnutý termín, můžete si vybrat svůj a my se přizpůsobíme vašim potřebám a časovým možnostem.


Pohřeb do země nebo vsyp kremačního popela na Hřbitově zvířat

Spolupracujeme s provozovateli nově vybudovaného Hřbitova zvířat v obci Niměřice jen 35 minut z Prahy. Zde je možné pohřbívat zvířátka do váhy 60 kg a hrobové místo se pronajímá na dobu 10 let. Také je zde možné provést vsyp kremačního popela na vsypové loučce. Více informací na naší Nonstop lince 48 10 12 200.


Navštivte nás

Dveře jsou u nás vždy otevřené. Přijďte se k nám podívat a my vám ukážeme, jak pracujeme.