Reference

Dobrý den,

chcete-li se se podělit o svou zkušenost s Krematoriem zvířat Česká Lípa, můžete svou referenci uveřejnit v našich profilech na Facebooku, Googlu, na serveru Firmy.cz, nebo nám ji napsat do formuláře na této stránce, rádi ji zveřejníme na našich stránkách.

Vaše hodnocení pomůže dalším chovatelům domácích mazlíčků, kteří se chtějí se svým zvířátkem důstojně rozloučit stejně jako vy.

Své hodnocení Krematoria zvířat Česká Lípa můžete uvést na Facebooku
Své hodnocení Krematoria zvířat Česká Lípa můžete uvést na Googlu
Své hodnocení Krematoria zvířat Česká Lípa můžete uvést na Firmy.cz
Pole označená hvězdičkou * je nutné vyplnit

Pani byla mila, prijemna a vse mi vysvetlila… Pristup na velmi vysoke urovni… Tady neni co zlepsit … jsem rada ze diky vam byla rozlucka s nasi Coco dustojna a mohla jsem si ji odvezt sebou, ponevadz jsem se hned pote stehovala do ciziny. Ja chci podekovat Vam za vse a vsude vas muzu jen a jen doporucit a chvalit …
DEKUJI…

Maria Urbanovicova


Byla jsem maximálně spokojená. Služby jsem využila nedávno. Personál byl skvělý,ochotný,citlivý. Nemá jedinou vítku. Vše bylo naprosto vpořádku. Díky za to že jste.

Y.K.


Vaše milé a vstřícné vystupování i jednání, se podle našeho názoru už nedá vylepšit. vše bylo naprosto SUPR !

V.J.


Jsem velmi ráda, že žijeme v době, kdy je možné se svým psím přítelem rozloučit kremací. Vždy jsem věděla, že až ten smutný okamžik nastane, budu to takto chtít. Děkuji zaměstnancům Krematoria zvířat v České Lípě za milý přístup.

M.M.


Rozhodli jsme se pro kremaci a následnou výrobu památečního skla s podstavcem po úhynu naší dlouholeté želvy a skutečně vám to odchod vašeho zvířecího kamaráda hodně moc usnadní. Nakonec to vnímáme, jako by tu byl s námi a zároveň je zvěčněn v povedeném, hotovém uměleckém dílu. Finančně to nebylo až tak náročné a rozhodně to stálo za to. Děkujeme a věříme, že u Vás bude mnoho takových spokojených chovatelů-milovníků (i přes ten veškerý smutek) nakonec nadšeno.

L.K.


Děkujeme za citlivý přístup a důstojné rozloučení s naším členem rodiny .
Můžeme jenom doporučit .

rodina S.


Děkujeme za služby a jednání při ne moc radostných chvílích s Naší Kerol (německým vlčákem). Která byla u Vás 16.3.2017 zpopelněná. :-( Doporučuji všem lidem, kterým záleží na důstojném rozloučení domácího mazlíčka.

Martina a Vlasta


Vše proběhlo tak jak bylo domluveno. Myslím si, že je výborné, že tato služba existuje a že pracovníci krematoria plní to co slíbí na 100 procent.

F.K.


Děkuji Vám za ohleduplný a citlivý přístup při rozloučení s naší milovanou kočičkou Dorinkou.
Renata Šedivá


Dobrý den. Tímto bych chtěla velice poděkovat za skvělý přístup. Ze srdce vám moc děkuji, že jste mi pomohli zvládnout tak těžkou situaci a Badík měl dustojný odchod. Bez vás bych to nezvládla.

Andrea Kostiščová


Moc děkujme, vše proběhlo na jedničku, bylo to důstojné rozloučení s naší fenečkou, Vaši úžasnou službu můžeme doporučit všem chovatelům domácích mazlíčků.

manželé Vrbovi


Vše bylo v naprostém pořádku, i když bylo vše sjednáno telefonicky

M.P.


Dobrý den, dne 8. 2. 2017 nám navždy odešel náš milovaný pejsek Badýsek. 7. 5. 2017 by oslavil krásných deset let. Bohužel zákeřná nemoc nám ho vzala předčasně. Tímto bychom velice rádi poděkovali celému Týmu Krematoria za citlivý a ohleduplný přístup. Umožnili jste nám důstojné rozloučení s naším zvířecím rodinným členem.

Vřelé díky.

Kateřina Mičúchová a Lenka Makarič


Dobrý den, až teprve nyní jsem schopná napsat pár řádků. Ani nevíte, jak jsem šťastná, že bydlím ve městě, které se může pyšnit krematoriem pro zvířátka. Náš pejsek odešel 10. 1. 2017 a díky mému sousedovi jsem uvítala Vaše služby. Zippik dostal jubilejní známku s číslem a JÁ díky Vám ho mám opět doma, tam, kde byl nejšťastnější
Ještě jednou MOC DĚKUJI!!!

M. Š.


Dne 10. 1. 2017, kdy nám usnula naše pejsková PEPSI, jsme se obrátili na Vaše zařízení. Vzhledem k okolnostem, kdy bylo smutno, teskno a těžko jsme ovládali emoce, jsme se setkali s ohleduplným, citlivým, taktním přístupem a pochopením.

Vřelé a upřímné díky Vám Všem.
Naše Pejsková navždy zůstane v našich srdcích, myšlenkách a vzpomínkách.

Děkujeme.
Křížovi, Teplice


Mnohokrát vám za něho, za nás a za všechny milovníky zvířat děkujeme. Děláte záslužnou práci.

Díky za empatii

B.U.


Perfektní a profesionální přístup. Jsem rád, že jsem mohl využít služeb které nabízí a hlavně nechovají se jak na tržnici. Je na každým co zvolit, co chce, případně i upraví dle představ individuálně je to jen o domluvě.

Děkuji za váš přístup

M.M.


Mohu jen poděkovat … za ulehčení situace, za příjemný a soucitný přístup Vašich pracovníků … Děkuji.

P.S.


Dobrý den,

dnes nám přišla námi objednaná zásilka od vás. Moc a moc jsme Vám chtěli poděkovat za to co děláte. Vůbec jsme netušili, že něco takového existuje. Náš plán byl malinko jiný. Jsme rádi že jsme do toho šli, budeme mít vzpomínku na celý život i když náš milovaný mazlíček není.

Máte naše velké díky!

Monika Podzimková a Michal Kreif


Jsem ráda,že jsem se na vás mohla obrátit a děkuji vám,moc jste mi pomohli.

L.H.


Nejprve bychom Vám Všem velmi rádi upřímně poděkovali. Za úžasné, vstřícné a milé jednání, za překrásné prostředí, prostě za vše, co bylo s odchodem spojeno. Snad si ani nedokážete představit, jak moc jste nám pomohli v této těžké chvíli, kdy jsme hledali způsob, jak se důstojně rozloučit s naší milovanou loveckou kamarádkou. Malá drsnosrstá jezevčice Ajdulka z Čermné, byla členem naší rodiny více jak čtrnáct let a vnesla do našeho života spoustu radosti.

Ještě jednou díky!

Ing.Pavel a Alena Smrčkovi, Mimoň


Cítila jsem se vzhledem k okolnostem velice příjemně a důstojně, i když se jednalo o zvířátko. Za sebe mohu říci, že jsem byla velice mile překvapena jednáním a přístupem zaměstnance vaší firmy. Jeho klidný, příjemný hlas a prostředí ve kterém jsem se ocitla na mě působilo velice pozitivně. Mockrát Děkuji.

E. S.


Oceňuji citlivý přístup, kompletní informaci a bezproblémovou organisaci celého procesu. Ačkoli jsem po celou dobu komunikoval s mladým člověkem, velmi oceňuji jeho citlivý a taktní přístup, člověk zpravidla vyhledá Vaši službu v těžkém pohnutí a chování Vašeho zaměstnance působí jako velmi účinný balsám na ránu. Ještě jednou díky a budu Vaše služby doporučovat stejně zasaženým v mém okolí.

J. Š.


Super přístup, doporučuji.
A. K.


Vaše jednání bylo na úrovni a mile mě překvapilo a pomohlo nám v té nelehké době.
T. Š.


Byla jsem velmi spokojena s ochotným přístupem i nabízenými službami.
V. J.


Moc se nám vaše zařízení líbilo. Velká pochvala. Byli jsme spokojeni, bez připomínek, skvělé zařízení, příjemný personál. Rozhodně doporučím našim přátelům pejskařům.
M.S.


Dobrý den,
ráda bych Vám touto cestou poděkovala za Vaše prvotřídní služby. 12. 10. 2016 jsme u Vás nechávali zpopelnit naše morčátko, které jsme museli nechat po dlouhé nemoci uspat. V této těžké chvíli jsme si neuměli přestavit, že naši kamarádku, která nám dělala společnost 6 let, necháme na veterině, odkud ji poté odvezou bůh ví kam… Někdo by si mohl říci, že jde přeci jen o „morče“, ale Bobinka pro nás byla právoplatným členem rodiny. Pro nás nejpřijatelnější volbou bylo ji tedy nechat zpopelnit a uchovat si tak její památku navždy, u sebe.

Velmi jsme se obávali, jak všechny okolnosti, spojenou s touto smutnou situací, u Vás zvládneme. Po příjezdu nás ale uvítal velice milý pán, který nás zavedl do velmi vkusně a pietně zařízené místnosti. Celý pohovor se nesl ve velmi klidném a pietním duchu, což nás, i v tak těžké a smutné situaci, uklidňovalo.

Našemu požadavku, abychom byli kontaktování v den a hodinu žehu, bylo vyhověno. Urnička nám přišla kurýrní poštou přímo do ruky a nyní už má naše Bobinka místo na poličce. Chtěla bych Vám tedy touto cestou ještě jedno moc poděkovat za Vaše služby, které bych vřele doporučovala každému, kdo si je může dovolit, a kdo se chce důstojně rozloučit se svým zvířecím kamarádem.

V příloze posílám dvě fotky.

Se srdečným pozdravem.
Ing. Danuše Romanová

Kremace morčátka Bobinky
Vzpomínka na morčátko Bobinku

Dobrý večer,

dnes mi přišla dopravní službou mnou objednaná památeční slza s kremačními ostatky mého pejska. Byla bych ráda, kdybych tuhle Vaší službu nikdy nemusela využít. Ale život pejska je vždy kratší než ten lidský. Bohužel… Moc Vám děkuji, je opravdu krásná a vkusná! Děláte pro nás „pejskaře“ neocenitelnou službu. Ještě jednou děkuji a přeji Vám krásné svátky vánoční, hodně zdraví a v podnikání hodně úspěchů!

 Zdraví Ladislava Ch.