O nás

Nastane-li ten okamžik, kdy Vás kamarád navždy opouští, jsme tu pro něj i pro Vás. Pomůžeme Vám projít tímto smutným obdobím, důstojně se rozloučit s milovaným zvířátkem a naposledy mu poděkovat za jeho přítomnost ve Vašem životě.

Nově vybudovaný Hřbitov zvířat se  nachází v malebné obci Niměřice, nedaleko Mladé Boleslavi. Zvířecí hřbitov je rozdělen do tří částí podle velikosti hrobového místa, ta se liší dle váhy zvířátka. Je možné zde pohřbívat do země zvířátka do váhy 60 kg. Pronájem hrobového místa je určen na dobu 10 let, která je zároveň tlecí dobou. Hřbitov je otevřen od 8:00 do 19:00 hodin.

Součástí hřbitova je i vsypová loučka, kde je možné provést vsyp kremačního popela vašeho zvířátka.

Po předchozí telefonické domluvě můžete zvířátko přivézt v dohodnutý datum a čas přímo na Hřbitov zvířat v Niměřicích, kde ho od vás převezmeme a uložíme do chladícího boxu, kde bude zvířátko uloženo do termínu pohřbu. Zvířátko také můžete přivézt do Krematoria zvířat v České Lípě, nebo ho vyzvedneme u vás doma či u vašeho veterinární lékaře.

Naše NONSTOP LINKA 48 10 12 200 je vám nepřetržitě k dispozici. Kontaktujte nás a my vám pomůžeme zařídit vše potřebné.


Memory Crystal s.r.o.

Společnost Memory Crystal s.r.o., která Hřbitov zvířat v Niměřicích, byla založena v roce 2010 pod jménem Noamy s.r.o., ale působnost firmy se již traduje od roku 1999, kdy vznikla první skleněná urna podle návrhu zakladatele a majitele Dalibora Nováka. Změna názvu společnosti proběhla v roce 2014.

Sklářské studio Memory Crystal se zaměřilo na umělecké sklo v oblasti svítidel, objektů do galerií a hlavně na výrobu skleněných uren, které se staly hlavním vývozním artiklem firmy do mnoha zemí Evropy, Kanady a USA.

V roce 2006 Dalibor Novák vyvinul unikátní výrobek, který se stal důležitým mezníkem ve vývoji firmy. Jedná se o památeční sklo, kde se zatavuje popel zesnulých přímo do skla. V roce 2009 bylo památeční sklo patentováno. V současnosti nabízejí památeční sklo naši partneři v devíti zemích Evropy.

V roce 2009 zahájila firma distribuci skleněných uren a památečního skla i v České republice pod hlavičkou Memory Urny. Sortiment firmy byl výrazně rozšířen o dovoz exkluzivních uren a dalšího smutečního zboží. V dnešní době nabízí v tuzemsku zboží firmy Memory Crystal téměř 380 pohřebních služeb.

V roce 2014 získala naše společnost exkluzivní práva pro český a slovenský trh k distribuci vzpomínkových diamantů od Britské společnosti Heart In Diamond.

Jsme členy Sdružení pohřebnictví České republiky a National Association of Funeral Directors.

 

Hřbitov zvířat a vsypová loučka v Niměřicích u mladé Boleslavi
Hřbitov zvířat v Niměřicích u mladé Boleslavi